Mobilita zaměstnanců

Program STELLA (non-academic staff mobility) 2016

ERASMUS+ výukový pobyt

ERASMUS+ školení

Program STELLA (non-academic staff mobility) 2016

 

Program STELLA, který je každoročně vypisován skupinou univerzit Compostela (CGU), umožňuje týdenní stáže neakademickým pracovníkům MU na zahraniční univerzitě v Severní nebo Latinské Americe.

Seznam možných mobilitních nabídek a podrobnější informace k organizaci programu STELLA na MU jsou zveřejněny na stránkách programu STELLA

V případě dotazů kontaktujte: Mgr. Martin Vašek vasek@czs.muni.cz 

ERASMUS+ výukový pobyt

 

ÚAM pro akademický rok 2016/2017 nabízí celkem 17 učitelských míst. Tato mobilita je vyhrazena pedagogickým pracovníkům ÚAM.

Instituce

Oborový koordinátor         

Počet míst

Počet výukových dní

 Université de Bourgogne, Dijon
 Département d’histoire de l’art et d’archéologie

 prof. Stefan Wirth
 stefan.wirth@u-bourgogne.fr

 1

 5

 Eötvös Loránd University, Budapest
 Institute of Archaeological Sciences

 Dr. habil. Tivadar Vida
 vida.tivadar@btk.elte.hu

1

10

 Eberhard Karls Universität Tübingen
 Abteilung für Vorderasiatische Archäologie

 Prof. Dr. Peter Pfälzner
 peter.pfaelzner@uni-tuebingen.de

 1

 10

 Freie Universität Berlin
 Institut für Urgeschichte

 Prof. Dr. Dr. h. c. Wolfram Schier
 wschier@zedat.fu-berlin.de

 1

 5

 Freie Universität Berlin
 Institut für Vorderasiatische Archäologie

 Prof. Dr. Susan Pollock
 s.pollock@fu-berlin.de

 2

 10

 Uniwersytet Jagielloński, Kraków
 Instytut Archeologii 

 Mgr. Agata Sztyber
 agata.sztyber@uj.edu.pl

 1

 10

 Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego,  Warszawa
 Instytut Archeologii

 Dr. Katarzyna Zeman-Wiśniewska
 k.zeman-wisniewska@uksw.edu.pl

1

 20

 Uniwersytet Wrocławski
 Instytut Archeologii

 Dr. Justyna Baron
 justyna.baron@gmail.com

 2

 5

 Universität Wien
 Institut für Urgeschichte und Historische  Archäologie

 Ass.-Prof. Mag. Dr. Alexandra Krenn-  Leeb
 Alexandra.Krenn-Leeb@univie.ac.at

 2

 10

 Universitatea "Lucian Blaga" din Sibiu
 Departmentul de Istorie, Patrimoniu și Teologie  Protestantă

 Daniela Preda
 dana.preda@ulbsibiu.ro      

2

14

 Univerzita Komenského, Bratislava
 Katedra archeológie

 prof. PhDr. Eduard Krekovič, CSc.
 krekovic@fphil.uniba.sk

 1

 5

 Univerzita Komenského, Bratislava
 Katedra etnológie a muzeológie

 Mgr. Helena Tužinská, PhD.
 helena.tuzinska@uniba.sk

 1

 7

 Universidad de Zaragoza
 Area de Prehistoria

 Prof. Carlos Mazo Pérez
 cmazo@unizar.es

 1

 5

ERASMUS+ školení

Mgr. Petra Goláňová, Ph.D.

Oborový koordinátor


Telefon: 549 49 6857
E‑mail:

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info