Muzeum ve škole – škola v muzeu? Druhé setkání

12. 2. 2018

Jménem Muzea hlavního města Prahy srdečně vás zveme na v pořadí druhé setkání pracovní skupiny pro spolupráci mezi muzejními a galerijními institucemi a školami, která bude participovat na profesním rozvoji členské základny Komise pro práci s veřejností a muzejní pedagogiku Asociace muzeí a galerií České republiky, z.s. Jednodenní akce proběhne především jako krátká přednáška a praktické semináře pro členy komise a další zájemce, které tato problematika zajímá, chtějí o ní diskutovat, nahlížet na různé přístupy, sdílet praktické zkušenosti.

Setkání se uskuteční v pondělí 19. 3. 2018 od 10.00 – 16.00 v hlavní budově Muzea hlavního města Prahy, Na Poříčí 52, Praha 8.

Přihlášky (viz níže), prosím, zasílejte do pondělí 12. března 2018 na e-mailovou adresu kralova@muzeum-melnik.cz.

Pozvánka a přihláška (.docx)