Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně hledá kolegu nebo kolegyni do edukačního oddělení

30. 10. 2023

Jedná se o zástup za mateřskou dovolenou na plný úvazek.

Požadavky pro uchazeče jsou: vysokoškolské vzdělání v oboru muzeologie nebo edukace v kultuře, kreativita, zájem o historii, etnografii i přírodovědné obory. Dále požadujeme samostatnost, ale i spolupráci v kolektivu, občas i práci o víkendech, komunikativnost a ochotu pracovat převážně se školními skupinami. Nabízíme příjemné prostředí v neobvykle vstřícném kolektivu, odpovídající platové ohodnocení a možnost dalšího rozvoje. Nástup možný ihned.

Zájemci posílejte své životopisy a motivační dopisy na emailovou adresu: Milena.Dvorakova@muzeum-zlin.cz