Pasování studentů 1. ročníku archeologie

  • 27. – 28. října 2018
  • Archeologická základna Těšetice-Kyjovice

Kdy a kde: sobota 27.10. odpoledne - neděle 28.10. dopoledne

Podrobně: program pro studenty prvního ročníku je připraven od cca 15:00 do 19:00, kdy bude probíhat samotné pasování. Po pasování následuje tradiční volná zábava přeživších. V neděli se vstává podle možností, po snídani následuje úklid základny. Průběžný odjezd je plánovaný okolo oběda.

Pokud jste student staršího ročníku, klidně i nadšený nestudent a chcete se pasování zúčastnit jako organizátor a zapojit se do programu, je vaše účast vítána, v takovém případě nám napište a my vám nadšeně odpovíme.

Místo: Archeologická základna ÚAM Těšetice-Kyjovice
Na základnu je možné se dostat pěšky nebo autem, s tím, že do Těšetic jezdí autobus ze Znojma a pokud se domluvíme může pro vás na zastávku někdo dojet autem.

Jídlo, spaní: Spát budeme v pevné budově základny ve vícelůžkových
pokojích. Na spaní doporučujeme vzít si s sebou spacák, v případě nouze jsou k dispozici deky i peřiny, ale jejich stav není ideální. Doporučujeme s sebou mít pevnou obuv a teplé oblečení.

V rámci vstupenky bude připravena večeře (masová, nemasová, studená, teplá varianta) a v omezené míře také snídaně (co zbude + co stihneme napéct). Součástí Těšetického menu bude i základní objem piva a vína. Jakékoliv vámi přivezené pochutiny jsou vítány.

Vstupenky: Abychom věděli pro kolik hostů máme chystat pohoštění a abychom ho měli za co chystat, je možné v prostoru knihovny ÚAM (ta ve sklepní garáži na ústavu) zakoupit vstupenky na pasování a to v ceně 200 kč. Zkuste si ji prosím koupit co nejdříve, ať víme kolik nás bude.

Za organizační tým Barbora Slivková, bettelce@gmail.com

Načítám mapu…

Sdílení události

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info