Předvelikonoční muzeologický pubquiz

  • 26. března 2018
    19:00

Spolek brněnských muzeologů srdečně zve studenty a absolventy prezenčního i kombinovaného studia muzeologie na předvelikonoční setkání, které se uskuteční 26. března ve VINYL BARu v přízemí Skleněné louky.

Po úspěchu předvánočního muzeologického setkání jsme i pro to předvelikonoční připravili pubquiz. Již víte, co můžete očekávat, tak neváhejte a přijďte se pobavit se svými spolužáky. Pokud jste minule chyběli, nevadí, pravidla v úvodu vysvětlíme.

Soutěžit můžete v max. pětičlenném týmu, který prosím s předstihem sestavte a zaregistrujte. Není nutné, aby jeho součástí byli jen muzeologové a studenti. Důležité je dodržet zadaný max. počet hráčů v týmu a dorazit včas. Prostory Vinyl Baru máme rezervovány již od 19.00 a pubquiz zahájíme v 19.30. Prosíme tedy o dochvilnost, ať vám neutečou první otázky.

Za každý tým si prosím zvolte svého zástupce, který vás zaregistruje prostřednictvím kulatého tlačítka "registrace" na této stránce. Přihlašování týmů zde bude otevřeno do 23. března.

​Nechce se Vám soutěžit? Nevadí, přijďte si jen užít večer se svými spolužáky. Případné dotazy k akci pište prosím na muzeospolek@gmail.com.

Startovné je 30 Kč na osobu a slouží na pokrytí nákladů za půjčenou techniku.

Spolek brněnských muzeologů

muzeospolek.com
facebook.com/muzeospolek

Načítám mapu…

Sdílení události

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info