Mezinárodní konference Quaere 2018

12. 2. 2018

Jménem organizátorů zveme všechny studenty doktorských studijních programů a odborné asistenty k účasti na interdisciplinární mezinárodní vědecké konferenci QUAERE 2018 (roč. VIII.) pořádané akademickým sdružením MAGNANIMITAS.

Konference je určena doktorandům a asistentům z univerzitních pracovišť domácích i zahraničních. Cílem konference je umožnit studentům doktorských studií prezentovat a představit výsledky svých vědecko-výzkumných aktivit a tyto dále elektronicky konfrontovat s aktuálním stavem poznání daného oboru.

Vědecká konference QUAERE 2018 (roč. VIII.) tematicky zahrnuje širší oblast hospodářsko-ekonomických činností. Na konferenci jsou přijímány příspěvky do 8 oborových sekcí:

1. Management, marketing
  2. Ekonomika, bankovnictví, pojišťovnictví
  3. Veřejná správa a makroprocesy
  4. Přírodní vědy, chemie, fyzika, lékařství
  5. Psychologie, sociologie, pedagogika
  6. Informatika
  7. Technologie, strojírenství, stavebnictví
  8. Filosofie, dějiny

Výsledky a závěry vědecké práce, jakož i její aktivní zveřejňování by mělo naplňovat Memorandum of Scientific Integrity, ALLEA | European Federation of National Academie of Science and Humanities.

Pro další informace a registrační formulář viz oficiální stránky akce.

Pozvánka ENG (.pdf) Oficiální stránky (www)