Nabídka práce: Průvodce v Muzeu Blanenska

20. 2. 2019

Bez popisku

Muzeum Blanenska do svého týmu hledá šikovného člověka na pozici Průvodce/průvodkyně, edukátor/edukátorka v kultuře, propagační pracovník/pracovnice do odborného úseku Muzea Blanenska, které sídlí na blanenském zámku. Žádoucí je komunikativní a vstřícný člověk, který se nebojí mluvit s lidmi, je ochotný učit se novým věcem a zapojit se do kolektivu, hovoří plynulou angličtinou, má praktickou znalost MS Office, a českého pravopisu, je pečlivý a má aktivní přístup k práci. Potřebujeme, aby znal/a prostředí sociálních sítí a webové prostředí a vítáme praktické zkušenosti s propagací i zkušenosti z kulturních nebo vzdělávacích institucí.

Hlavní náplní práce je správa webových stránek muzea přes redakční systém, správa facebookového a instagramového účtu organizace, komunikace s médii, pořadatelská služba při kulturních akcích muzea, aktivní spoluúčast na realizaci vzdělávacích programů muzea – edukace v kultuře, spolupráce při přípravě výstav a kulturních akcí a příprava vernisáží. Práce zahrnuje také informování návštěvníků o expozicích a výstavách v muzeu – osobně, telefonicky, e-mailem; práce s rezervačním systémem a evidence návštěvnosti, přípravu a kontrolu prohlídkové trasy, organizování a zajišťování komentovaných prohlídek zámku, prodej vstupenek a zboží přes pokladní systém s provázaností na skladovou evidenci.

Platové ohodnocení se řídí nařízením vlády 342/2017 Sb., pozice je zařazena v platové třídě č. 9, tarifní plat se pohybuje v rozmezí 17.600 Kč až 26.500 Kč Kč dle délky praxe + osobní ohodnocení po skončení zkušební doby. Nabízíme 5 týdnů dovolené a stravenky. Předpokládaný nástup 1. června 2019.

Strukturovaný životopis a stručný motivační dopis zasílejte do 28. února na emailovou adresu reditelka@muzeum-blanenska.cz.


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info