Opětovné otevření DELTA MOOC!

21. 2. 2022

Jste zaníceným studentem archeologie, profesionálem nebo vědcem? Chcete si zlepšit své archeologické znalosti a dovednosti a rozvíjet digitální dovednosti, setkávat se na diskusiích se svými vrstevníky? Pokud je odpověď ano, pak je pro vás kurz DELTA tou správnou volbou!
DELTA kur z se letos opět otevírá pro všechny studenty a profesionály v archeologii a kulturním dědictví!
Kurz DELTA „Digital Excavation through Learning and Training in Archaeology“ vyvinutý partnery projektu DELTA (link) se skládá ze čtyř modulů:
1. Digitální nástroje pro archeologickou praxi/exkavaci;
2. Dokumentace in situ a po exkavaci;
3. Digitální ochrana památek a artefaktů kulturního dědictví; .
4. Skanzeny a experimentální archeologie

MOOC bude doručováno prostřednictvím platformy DELTA od 1. března 2022 do 23. května 2022. Kurz je v angličtině, je otevřený všem a je zdarma.

Přihlaste se nyní do 25. února 2022 (23:59 CET) zde.